Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Me Emrin Tend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Vet zemra ka dëshmu
T'vërtetën tha për Ty
Veç dashnisë së Zotit
Ska tjetër dashni

ME EMRIN TËND SOT LINDI DIELLI
ME EMRIN TËND I HAPA SYTË
ME DASHURI PASHË NGA QIELLI
GJITHMONË TY TË PATA NË SHPIRT.

REF...
LA ILAHE IL-LA ENTE SUBHANEK
SUBHANEKE RABBI SUBHANEK
SUBHANEKE MA-ADHA MA SHENEK

Vet zemra ka dëshmu
T'vërtetën tha për Ty
Veç dashnisë së Zotit
Ska tjetër dashni

KUSH IA FAL DRITËN BOTËS
KUSH E MBUSH ME MËSHIRË?
KUSH IA JEP PRAP JETËN TOKËS?
VETËM TI O ZOT I MIRË.

REF...
LA ILAHE IL-LA ENTE SUBHANEK
SUBHANEKE RABBI SUBHANEK
SUBHANEKE MA-ADHA MA SHENEK


Ky tekst u dërgua nga rexhai

Nusret Kurtishi - Me Emrin Tend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Emrin Tend".
3. Video është e këngës "Me Emrin Tend", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 1