Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Mire Se Erdhe Ramazan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mire se erdhe tek ne vizit mbreti i muajve te vitit ti je per ne meshir e Allahut ke derën e hapur ne shtepi te vellaut ref:merhavaja shehu ramadan mir se erdhe ti ne vendin ton elvedaja shehu ramadan ty te presim vitin qe vijon2x

Gezohet i varferi per mendim kuran shtrin doren i pasuri atë se harron per plot bereqet erdhe ti tek ne o sa lumturi ti te jesh ne ket fe ref:merhavaja shehu ramadan mir se erdhe ti ne vendin ton elvedaja shehu ramadan ty te presim vitin qe vijon2x
luft e bedrit fitore krenare festojm ket muaj diten me te madhe lahile tur kadër nata madheshtore me ibadete kemi mbetur prore

ref:
merhavaja shehu ramadan mir se erdhe ti ne vendin ton elvedaja shehu ramadan ty presim vitin qe vijon2x nje muaj me radh nuk ham e nuk pim dhe plot knaqsi falim teravin tekbir pa nderpre Allahun lartesojm me salavate resulin kujtojm ref:merhavaja shehu ramadan mir se erdhe ti ne vendin ton elvedaja shehu ramadan ty te presim vitin qe vijon2x
Nusret Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/04/2022
Teksti: Qenan Ismaili
Melody: Trashëgimi IslameNusret Kurtishi - Mire Se Erdhe Ramazan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mire Se Erdhe Ramazan".
3. Video është e këngës "Mire Se Erdhe Ramazan", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 0