A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nysret Haxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Nysret Haxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Më datë 9 Maj 2018, Nystret Haxha publikon videoklipin "Dëshmorit Avni Klinaku". Më datë 23 Maj 2018, Nystret Haxha publikon videoklipin "S'du Me T'pa". Më datë 2 Nëntor 2018, Nysret Haxha publikon videoklipin "Nëntori I Kuq"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fran Piniqi

Lek Pecnikaj

Bledar Kaca

Haxhi Zeneli

Hermes

Gilan G

Mirsad Shabani

Nusran Fera

Sejdi Sejdiu

Erson Shabani


Tags: Nysret Haxha, Nystret Haxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019