Audio

Nysret Muçiqi & Afrim Muqiqi - Ali Ajeti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2014

2014-04-29T12:29:30

Më Shumë Nga

Afrim MuçiqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ali Ajeti" kënduar nga Nysret Muçiqi & Afrim Muqiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nysret Muçiqi & Afrim Muqiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nysret Muçiqi:

Më Shumë...