Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nystret Muqiqi - Sa Të Dashuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

T'parin her moj ty kur të kam par
Dashni je ra, e ty nis t'gëzoj

Lule e bukur je në kopshtin tim
Fllad i leht je në shpirtin tim
2x

Zgjatma dorën e mu afro!

Ti që m'dogje me ata sy
Dit e nat mendoj në ty
Kështu s'mundem të duroj
Ah, sa të dashuroj!
2x

Të shikoj, edhe më shikon
Me buzqeshjen mu më përvëlon
2x

Trëndafile, je me shum arom
Eja s'bashku ne të bëjm kuror
2x

Zgjatma dorën e mu afro!

Ti që m'dogje me ata sy
Dit e nat mendoj në ty
Kështu s'mundem të duroj
Ah, sa të dashuroj!
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Nystret Muqiqi - Sa Të Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Të Dashuroj".
3. Video është e këngës "Sa Të Dashuroj", por nuk këndohet nga Nystret Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nysret Muqiqi:


Komente 0