Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.T.R. - Xhelozoni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/12/2008

2008-12-06T09:04:57+00:00xhelozoni xhelozoni hapni gojat
karkafshoni se su tj sen na boni derdhet gjaku bohet nomi
xhelozoni xhelozoni hapni gojat
gargafshoni se su tj sen na boni derdhet gjaku bohet nomi be sa shum bohet kur shiptari ka shm vler po shkerdhatat e sotem erdhi dhe kjo dita


Ky tekst u dërgua nga Megi
Më Shumë Këngë Nga O.T.R.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet