Më mbaj mend (për 1 muaj)


O.t.r. - Jena Tpart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Tpart".
3. Video është e këngës "Jena Tpart", por nuk këndohet nga O.t.r..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

O.t.r. - Jena Tpart  (Feat. Act)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Act

03/04/2011

2011-04-03T22:33:22+00:002x
jena jena jena te part mbrapa shpine kena ushtart lodrat shqipes kshtu e bajna shqiptarin e prezantojna

2x
jena te part jena ma qart
do se ju jena te part jena ma qart do se ata jena te part jena ma qart do se krejt pse jena te part se na dhojn krejt respekt

qka doni me dit qka doni me dit ju moti keni dit ju moti keni prit e kan dit kojshit sidomos inagjit
qe jom 1sh per muzik ka ardh koha me i qel syt tash duni me di se tuli qfar karuci me mu nuk ka te vi kum prit sa kum prit kum prit budallic tjera her kur te sho kam me te qi nanen klith krejt krejt ren mem ma thi asnja prej juve sdu hiq mu mu shit demek dini per rep kur jeni krejt
rreth qe po vi un apet sa jeni ju
veq vet marr shqipe zoan a back ti mos vet veq ngo na qysh e bojm ne mikrofon gjithmon te verteten ta kalxojm kur dyshojm shum si ti vin e shkojn po mu dosti jem kan mem gjet ktu gjithmon

2x
jena te part jena ma qart
do se ju jena te part jena ma qart do se ata jena te part jena ma qart do se krejt pse jena te part se na dhojn krejt respekt

2x
jena te part jena ma qart
do se ju jena te part jena ma qart do se ata jena te part jena ma qart do se krejt pse jena te part se na dhojn krejt respekt


Ky tekst u dërgua nga Lurche
Më Shumë Këngë Nga O.T.R.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet