Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

O.T.R. - Bang Bang

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bang Bang".
3. Video është e këngës "Bang Bang", por nuk këndohet nga O.T.R..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

O.T.R. - Bang Bang  (Feat. Kg Man)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kg Man

09/09/2013

2013-09-09T04:42:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bang Bang" kënduar nga O.T.R..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bita & Gjejti - Bang Bang

REFRENI:

GUNZ GO BANG BANG
ME ALLTIJA GJUJNA NA
ME ALLTIJA GJUJNA NA
DJEMT E MAHALLES
HAPIN VRIMA
JO NUK E DI NUK E DI
VEQ I NIN TU BO RRA-TA-TA-TA.
CUZ GUNZ GO BANG BANG

BITA:
verse 1:
Djemt e mahalles,po vin e pe kallin
e pina timaa...
ngjep e kem mallin,ti lype at djalin
nese tvyjna naa
na nuk tvijna mas, se na i jepim gas
e ju metni n'aaaajr
boom boom bang goes the beat
and a bang with my gun rratataa
e kta spe din qe po vim, saher kan problem menaxherat
i bin,
like noo, hajde nrrug le ti bin,9milymily ja din jetes
rondsin
me 16 vjet ja nisa kit loje, e tash rrethin e rrita
i bona 20 te na i qet policia shiratat.

REFRENI:
GUNZ GO BANG BANG
ME ALLTIJA GJUJNA NA
ME ALLTIJA GJUJNA NA
DJEMT E MAHALLES
HAPIN VRIMA
JO NUK E DI NUK E DI
VEQ I NIN TU BO RRA-TA-TA-TA.
CUZ GUNZ GO BANG BANG

GJEJTI:
Verse 2:
Nese don ti me gjujt, knej te na osht nxeht shume
nese don ti me lujt, ready for attention
e do tipa qe sna deshtën
e do dhipa qe na keshën
tani vin e na teshën
e po thojn qe na deshtën
e nese don pom-pom
po pasha qet shut-gun
shoku mas shoku ty tshkon
po pasha qet shut-gun
bretetete-te bon
gishti per ty po vajton
knej bohesh krejt bira
sa ma larg se tkilla.

REFRENI:
GUNZ GO BANG BANG
ME ALLTIJA GJUJNA NA
ME ALLTIJA GJUJNA NA
DJEMT E MAHALLES
HAPIN VRIMA
JO NUK E DI NUK E DI
VEQ I NIN TU BO RRA-TA-TA-TA.
CUZ GUNZ GO BANG BANG

R-Jan - Bang Bang

2x reff
Ti nuk je gang
ti nuk je gang gang
ti nuk je gang
per ty 1 bang bang
ti nuk je gang ti pse po rren
ti nuk je gang emrin sbon me ma permen

verse 1
Jee un kqyri pare ti lejlek Jee
hala fansat n'pubertet Qee
un kom della sa ski vjet Jee
e mos vet qysh po vin lekt
ma t'fort se dje mos u bo qe spom njeh
hala n'Kryeqytet e tash rrug e gat pom pret
krejt kta peshqi po bin ngrep
1 qant t'musht e kom fishek bohna gati me ndrru shtet
lali lali qa po pret 10 killa shtimi n'gepek
kta po luten per burek kqyrma mallin ma t'mir n'treg
Kqyri djemt shkrepin drejt Krejt jon gang kllika jem
N'qytet tem bon problem t'kushton shtrejt
kurgjo so mo njejt senet kan ndrru krejt

Verse 2
jom tu hyp permi modele
e tu iq neper motele
krejt kto dhipa sikur bebe
hala gishtin e mesit krejtve
krejt kto uzi krejt kto gucci
krejt ky duqi kejt kto pare m'iki truni
tu e njek veq plusin per juve buzqeshja e fundit
Loqken per mu e merr malli
ex-i mthirr hajde dalim
un meniher ja nali se mo nuk m'ha'k#ri
si t'lash ty mu m'erdh zari
sefi u thy paret gati
ty te dera nuk t'pret zarfi
tish kon gjall t'kish vra mozarti
kqyri njerzit prej asfalltit
ma mir se ti repovatin
man i'm ballin e dojn kit djalin man i'm ballin
loqkat e dojn mallin e sot djalli don ta mariii

Antonela Cekixhi - Bang Bang

She got a body like an hour glass
But I can give it to you all the time
She got a booty like a Cadillac
But I can send you into overdrive (oh)

(You've been waiting for that...
Step on up swing your bat)
See anybody could be bad to you,
You need a good girl to blow your mind, yeah

[Chorus]
Bang bang into the room (I know ya want it)
Bang bang all over you (I'll let ya have it)
Wait a minute lemme take you there (ah)
Wait a minute till ya (ah)
Bang bang there goes your heart (I know ya want it)
Back, back seat of my car (I'll let ya have it)
Wait a minute lemme take you there (ah)
Wait a minute till ya (ah)

She might've let you hold her hand in school
But I'm a show you how to graduate
No, I don't need to hear you talk the talk
Just come and show me what your momma gave (oh, yeah)

(Okay you've got a very big shhh,
Mouth but don't say a thing)
See anybody could be good to you,
You need a bad girl to blow your mind

[Chorus:]
Bang bang into the room (I know ya want it)
Bang bang all over you (I'll let ya have it)
Wait a minute lemme take you there (ah)
Wait a minute till ya (ah)
Bang bang there goes your heart (I know ya want it)
Back, back seat of my car (I'll let ya have it)
Wait a minute lemme take you there (ah)
Wait a minute till ya (ah)

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga O.T.R.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet