Më mbaj mend (për 1 muaj)

Objective - Pas Ikjes Tende Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jeta ¸sht¸ nj¸ stacion
Dikush vjen e dikush shkon
Ky fat jo nuk ndrron.

Dicka m¸ nuk jeton
Dicka me mundon
P¸rgjithmon¸…
Cdo gj¸ tani po vdes
Nga qielli tani zbres
Si nj¸ i pashpres¸…
Sa lart¸ isha me ty
Si rrash¸ kaq posht¸ se di
Jo nuk e di.

REF:
Asgj¸ nuk mbet
Cdo gj¸ m¸ u tret
Ti s’je m¸ ajo
Ajo q¸ m¸ do
Ishe ti nj¸ verb¸ri
Por edhe pa ty
Jetoj si dielli n’vetmi.

Jo kurr¸ s’kam besu
Q¸ ne jemi largu
Se jemi harru…

Pas ikjes t¸nde mbet
Hi dashuri dhe nj¸ flet¸
T¸ urrej p¸r jet¸!

REF:
Asgj¸ nuk mbet
Cdo gj¸ m¸ u tret
Ti s’je m¸ ajo
Ajo q¸ m¸ do
Ishe ti nj¸ verb¸ri
Por edhe pa ty
Jetoj si dielli n’vetmi.

Guitar Solo

REF:
Asgj¸ nuk mbet
Cdo gj¸ m¸ u tret
Ti s’je m¸ ajo
Ajo q¸ m¸ do
Ishe ti nj¸ verb¸ri
Por edhe pa ty
Jetoj si dielli n’vetmi.

Jetoj si dielli n’vetmi.
Objective
Publikimi: 04/12/2010
Festivali: Nota Fest 2010


Objective - Pas Ikjes Tende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pas Ikjes Tende".
3. Video është e këngës "Pas Ikjes Tende", por nuk këndohet nga Objective.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente 0