Live Video

Objective - Ne Çdo Gjendje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2012

2012-10-21T23:08:01

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Çdo Gjendje" kënduar nga Objective.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Objective i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Objective: