Më mbaj mend (për 1 muaj)

Objective - Fenomenale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014

Komente

Asnjë Koment

21/03/2014

2014-03-21T15:38:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fenomenale" kënduar nga Objective.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Objective i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhela - Fenomenale

A Ka Ma Mir Se
Me Dal Me Ty
Mos Me Pas Gajle
Nsa Ora Me U Kthy

Dalim Per Qefi
E Shkojm Ku t'Dush
E Pune E Madhe
Cka Thot Qeter Kush

ref: X2
Fenomenale, Fenomenale
Esht Jeta Ime
Kur Te Kam n'Gat
Fenomenale, Fenomenale
Esht Dashuria
Qe Ta Jap

A Ka Ma Mir Se
Kjo Dashuri
Me Na Percjell
Deri Ne Pleceri

Qe Kemi Lind Ne
Esht Kismet
Afer Dot Jemi
Ktu E Ne Qetren Jet

ref: X2
Fenomenale, Fenomenale
Esht Jeta Ime
Kur Te Kam n'Gat
Fenomenale, Fenomenale
Esht Dashuria
Qe Ta Jap

F-Tim - Fenomenale

Ref; 2 F-Tim
.......................
Na jem ktu sonte jena ardh me kallen
Qashtu shary dridhe pa u nalen
Hin ti n'valle dridhe si gjdo shqiptare
Je shum hot femen fenomenale
.......................

F-Tim
.......................
Jeyy jeyy chek chekiratu se un back jom
Per hip-hop honi teper perfefkt jom
I kom kejt qa ki ti qef mi pas endrron
Qetash n'gom kshyrem qysh trupin pesh ta qon
F-Tim me Triot ti e din shoki qat n'dodh
Femna jote vet afrohet s'kom nevoj une mi fol
A je ti qaj F-Tim qaj reperi pi Vushtris jeyy
Jom me qata qe ja shtijn flaken shqiptaris
Ti munesh me pas inori veq sa per femnen kom
Normal qe .......... kur d'vjen me mu n'V.I.P
Lej ata bone bi me SHQIPET E VERRTETA
Jena 2 vet sa 1000 veta ju bina sene d'nxeta
Hin n'valle si gjdo shqiptare kallxo gjysh din me kalle
Une permas teje qashtu dridhe pa u nale
Afruhu pak hajde bone pak ma fenomenal shary
Je ka dokesh po dokesh teper e qarrt
.......................

Ref; 2
.......................
Na jem ktu sonte jena ardh me kallen
Qashtu shary dridhe pa u nalen
Hin ti n'valle dridhe si gjdo shqiptare
Je shum hot femen fenomenale
.......................

Triot
.......................
E e eyy kshyre kush po vjen a'pet
Kejt venin ne silli pe dridhi kejt femnat po i nxen
Ju pe dini tash spo ju nxen vendi vend
Se na jena NR.1 padyshim
Ruju se bjen posht me ket sen un t'qes n'tok
Se po shihet se kush sonte dominon n'ket loj
Se Triot F-Tim ket vend e zotron se Triot F-Tim kejt i rrzon
Kejt crazy ktu po shkon qoni durt nalt te ton
Kejve n'kom du me ju pa se sonte ska pushim
Dridhe zemer dridhe mos rri urt se ska kuptim
Kur jem na zdim mu nal kallet bari bohet nxet
Jem perfeckt bejbe aaa jem perfeckt pe dini edhe wet
Bire posht bire nalt kalle ket vend bone hajt
Ti ktu zonin mos e zgat se ky vendi kejt u llak
Vendi t'sillit pi rakis si timi bohet ...............
Mas ksaj loje une ti e kem 1 .......
.......................

Ref; 2 F-Tim
.......................
Na jem ktu sonte jena ardh me kallen
Qashtu dridhe pa u nalen
Hin ti n'valle dridhe si gjdo shqiptare
Je shum hot femen fenomenale
.......................
Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet