Më mbaj mend (për 1 muaj)


Objective - Ti Na Mungon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Na Mungon".
3. Video është e këngës "Ti Na Mungon", por nuk këndohet nga Objective.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Objective - Ti Na Mungon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/06/2014

2014-06-21T19:00:30+00:00Vitet kalojne, kjo dite assesi
Kujtime trazon
Rruget e mbushura, plot dhembshuri
Se ti na mungon

O bote rinore…me koken mbi re
Mos u rrembe, nga endrrat pa fre
Pse kaq nxitim
Ne rruget pa kthim
Qe sjellin pikellim

Ajo kenaqesi, mbi pasion hypur
Sa qe fatale
U nda Pranvera, ashtu papritur
Si nje petale

O bote rinore…me koken mbi re
Mos u rrembe, nga endrrat pa fre
Pse kaq nxitim
Ne rruget pa kthim
Qe sjellin pikellim


Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet