Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Ti Je Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dua t'them vetem ty ti je aijo qe duhet ta di shum dhembje mbaj ne vete dhe nete te gjata pa gjum shum edrra e jeten e lumturr po ti le vetem tyyy se ti je ajo e cila duhet te jetojj kurse edhe mua keshtu s'me kursen krejt edrrat po i le tek tyyy e cila ishe perherr ref. krejt edrrat po i le tek tyyy e cila ishe perherr duhet u largohem e di qe sjam e duhur rruges e perqedruar vetem te shoh e syy te miii dhe te themm Lamtumirë


Ky tekst u dërgua nga Star Dioni RronaOda
Publikimi: 29/04/2007
Festivali: Top Fest 4


Oda - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0