Më mbaj mend (për 1 muaj)


Oda - Buze Lumit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Rrugë E Mbarë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00Sa her qe kaloj buz lumi e kujtoj vendin ton dhe lojrat qe i ben pran tij.
shum gezime dhe hidherime un dhe ti se bashku buz lumi ti ndajm heeeeee

REF 2x:
koha shkon koha vjen
kurse un dhe ti
mbetemi ata qe jemi

Tani si ne enderr i kujtoj ato dit
qe s'bashku i kaluam ne...
shum gezime dhe hidhrime
une dhi ti sebashku buz lumi ti ndajm

REF 4x:
koha shkon koha vjen
kurse un dhe ti
mbetemi ata qe jemi


Më Shumë Këngë Nga Oda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet