Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Odeta Katundi - Nese S'me Njeh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese S'me Njeh".
3. Video është e këngës "Nese S'me Njeh", por nuk këndohet nga Odeta Katundi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Odeta Katundi - Nese S'me Njeh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00MOS U TRISHTO
PSE DASHURINE NUK E ZGJOVE.
MOS U FRIKSO
SE JETEN TENDE VEC TI E KE.

PSE REND NEPER NATE
DHE ME SHPIRTRA TRAZOHESH?
NESE MENDON SE LUMTURI PER TY NUK KA,
VETEM GABON.

REF.
NESE S’ME NJEH
ATEHERE PRAPE EJA ME KERKO,
NESE DOT S’ME GJEN SE KU QENDROJ
VETEM HAP SYTE DHE ME SHIKO
SE EKZISTOJ.

NESE S’ME SHEH
PRAPE HAP PAS HAPI TI ME NDIQ,
NESE NDJEN VETMI DHE S’ME TAKON
VETEM ME THIRR TEK TI TE REND
SHPEJT DO TE VIJ.

ASGJE MOS KERKO
KUR VETE RRUGEN S’E ZGJODHE,
QENDRON N’UDHEKRYQ
DHE NGA SHKON AS VETE S’E DI .

HUMBET KOT ME KOT
VEC PAS HESHTJES QE ZGJODHE.
MENDON SE KJO BOTE
MIRESI ME NUK KA PER TY?
VETEM GABON

REF.
NESE S’ME NJEH
ATEHERE PRAPE EJA ME KERKO,
NESE DOT S’ME GJEN SE KU QENDROJ
VETEM HAP SYTE DHE ME SHIKO
SE EKZISTOJ.


Më Shumë Këngë Nga Odeta Katundi:


Komente mbi këtë këngë