Më mbaj mend (për 1 muaj)


Odeta - Sex Bomb

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sex Bomb".
3. Video është e këngës "Sex Bomb", por nuk këndohet nga Odeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Odeta - Sex Bomb  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Kendojne Bukuroshet '05"

Këngë e albumit:

"Me Pelqen"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Prej ty s'mund të dal askund
e as në sokak
para derës ti më pret
m'thua : Sex bomb je për mua

unë në shpirt jam e lënduar
me emocione plot
e ti nuk mërzitesh vec

Prej ty s'mund të dal askund
e as në sokak
para derës ti më pret
m'thua : fiuuuuu

unë në shpirt jam e lënduar
me emocione plot
e ti nuk mërzitesh vec
SEX BOMB MË THOT

Ref :
Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu

Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu (SEX BOMB).

Prej atë ditë që më ke pa
syrin ma ke vu
sillesh pshtillesh e më thua:
Sex bomb bën të preki pak

unë në zemër jam e mbushur
me hidhërime plot
e ti nuk mërzitesh vec

Prej atë ditë që më ke pa
syrin ma ke vu
sillesh pshtillesh e më thua:
fiuuuu

unë në zemër jam e mbushur
me hidhërime plot
e ti nuk mërzitesh vec
SEX BOMB ME THOT.

Ref :
Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu

Sex bomb,sex bomb
ti më ke pagëzu
Sex bomb,sex bomb
muj me eksplodu.


Ky tekst u dërgua nga Lind Berisha
Më Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet