Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Odeta - Mos Luaj Me Zjarr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Me Pelqen"
mos e dashuro zemren time gur
se un te harroj dhe ti s'mundesh kurr
askush si shpetoj ndjenjes per dashuri
rrobi i saj mor djal je edhe ti (X2

kujdes,kujdes,kujdes....

(refreni)X2
mos luaj me zlarr se do digjesh vet
te dukem si peshk por nuk bi dot ngrep

sikur ta dish djal loja si mbaron
e me grepin tend tjeter ku peshkon
syri sheh gjithqka por veten se shikon
ne lotet e tu ti po noton (2X

kujdes,kujdes,kujdes.......

(refreni)X2
mos luaj me zjarr se do digjesh vet
te dukem si peshk por nuk bi dot ngrep.


Ky tekst u dërgua nga Faton
Më Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet