Më mbaj mend (për 1 muaj)

Odeta - Largohu (Feat. Artani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

(7X)

mami papi nuk me del hesapi a pom njef a spom nhef syri jot hic nuk pot shef

(artani)
a me do a sme do a po a jo haha ti fantazi aa

(odeta)
ti lodhesh largohu
ti zbudallohesh largohu
po pastaj ti po lazdrohesh

haha..

(7X)
mami papi nuk me del hesapi a pom njef a spom njef syri jot hic nuk pot shef

(artani)
ahaha nuk eshte e verttete sepse fantazi haha spo rrej po po tregoj dhe pastaj po te lardgoj

(7X)
mami papi nuk me del hesapi a pom njef a spom njef syri jot hic nuk pot shef.......

eja me mua jo largohu


Ky tekst u dërgua nga Albina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Odeta Dervishi
Featuring: Artani
Publikimi: 22/10/2012


Odeta - Largohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Largohu".
3. Video është e këngës "Largohu", por nuk këndohet nga Odeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:


Komente 0