Më mbaj mend (për 1 muaj)


Odeta - Bie Shiu Pika Pika

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bie Shiu Pika Pika".
3. Video është e këngës "Bie Shiu Pika Pika", por nuk këndohet nga Odeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Odeta - Bie Shiu Pika Pika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

23/04/2016

2016-04-23T08:21:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bie Shiu Pika Pika" kënduar nga Odeta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Odeta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eli Fara. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bie shiu moj pika pika
Besomë o baba se ika
Të besova moj të besova
Që ditën o moj që të fejova
Ike ike moj

More dhenë
Kush tja bëj o babait kafenë
Le t’ja bëj kush të dojë
Kush I tha moj të më martojë

Ike ike
Moj more dhenë
Kush tja bëj o nënës kafenë
Le tja bëjë nusja e djalit që për mua moj ta marr malliMë Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet