Më mbaj mend (për 1 muaj)

Odeta Dervishi - Tirana E Vlora Qajne Djalin Nga Tetova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/11/2017

2017-11-22T20:42:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tirana E Vlora Qajne Djalin Nga Tetova" kënduar nga Odeta Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Odeta Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet