A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Odietamo

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Odietamo is a group/singers of Pop-Rock music. Në Prill 2005, Odietamo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Me Ka Marre Malli Per Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Centimetri

Mega Band

Bom Bom Band

Harrnat

Peppermint

Orjent Memo

Peter Pan Quartet

Megahertz

Armagedon

Galaxicstar


Tags: Odietamo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019