A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Offchestra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Offchestra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. "OffChestra" është formacion muzikor - orkestër e krijuar nga instrumentistë profesionistë, e cila performon muzikë shqiptare dhe ballkanike të thyer me zhanret e ndryshme botërore (ska, reagge, latino, jazz, drum&bass, dubstep). Grupi u krijua me 30 Maj 2011. Karakteristikë e kësaj muzike janë padyshim ritmet e forta ballkanike të mbështetura nën meloditë e bukura shqipe dhe të pasuruara me rrymat moderne botërore. Pavarësisht pjesëve folklorike...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Freelancers

Grupi ARB

Grupi Mister

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Korgelt

Tempulli G


Tags: Offchestra, Grupi Offchestra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019