Më mbaj mend (për 1 muaj)

Offchestra - Margjela (Feat. Albana Bilalli)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj margjel mori malsore te gjithe djemve ment ja nxorre ku je nis o moj me shkue a spo pret moj goc me mue kam nje hall me ta diftue du met than moj sa te duuu margjelo mori margjel qilma synin qe mke mshel moj margjela e malsis nija zonin dashunis margjelo mori margjes si nje gonxhe paske qel gonxhe lumtur jasemin do te marr ne kete shtepi moj margjel mori malsore ti mat mirin djal na more shoqe shok per ty po gzojme hedhim valle dhe kendojme jet te lumtur ne te urojme moj e bukura margjel margjeloo mori margjel syn e bukur naj e qel moj margjela e malsis thuja kanges dashunis margjelo mori margjel lule bukur ti ke qel lule bukur jasemin tash te kam ne kete shtepi margjelo mori margjel syn e bukur na je qel moj margjela e malsis thuja kanges dashunis margjelo maaaaaargjeloooooooo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Albana Bilalli
Publikimi: 05/06/2014


Më Shumë Këngë Nga Offchestra:


Komente 0


Offchestra - Margjela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Margjela".
3. Video është e këngës "Margjela", por nuk këndohet nga Offchestra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.