Më mbaj mend (për 1 muaj)

Offchestra - Pa Jelek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Oooo..
Kur ki lek, tonat pa jelek x2
Pse joooo..
Kur ki lek, tonat pa jelek x2

Uji, zalli
Për kërkon s'ëm mer malli
x2

Pa pritur m'erdh idea
A po shkojmë mu la?
Që pritoni veq kallxoni
U kthyn krejt ni za
Me deti t'Shipnisë nuk ka
Me deti t'Shipnisë nuk ka

Pe dhezi krejt i marin erë
Se ç'ma ndreqi tripin rabi n'verë
Pe dhezi krejt i marin erë
Se ç'ma ndreqi tripin

Oooo..
Kur ki lek, tonat pa jelek x2
Pse joooo..
Kur ki lek, tonat pa jelek x2

Në një vend o si në prallë
E në deti me shum zallë
Se na dijmë me party me kall
Se na dijmë me party me kall
x2

Sa her vi n'kët ven nuk menoj
Hiq per as ni sen
As nuk pres me ardh e shtunja
Çdo dit o' vikendRenditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2016


Offchestra - Pa Jelek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Jelek".
3. Video është e këngës "Pa Jelek", por nuk këndohet nga Offchestra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Offchestra:


Komente 1