A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
OffRace B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: OffRace B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Dhjetor 2018, Offrace B publikon videoklipin "Look At Us", në bashkëpunim me Gold. Më datë 6 Gusht 2019, OffRace B publikon videoklipin "Quiero Que", në bashkëpunim me Kingcola & Xavier Foster....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Renny

Eriosti

Bago

Forstreet

Mc Klinton

Elisjano

Brakaj G

Kid Ali

Gavo

Izzzzzi


Tags: Offrace B, Braian Meti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019