Më mbaj mend (për 1 muaj)

OG Rruga

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: OG Rruga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Tetor 2019, OG Rruga publikon videoklipin "1 Milion". Më datë 8 Gusht 2019, AlbaWizzy & OG Rruga publikojnë videoklipin "Gjuj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

GRD

Bivak

Dora

I Panjohuri

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

J.B.

Fabiani

Tags: Og Rruga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet