Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

OG043 - Paqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paqe".
3. Video është e këngës "Paqe", por nuk këndohet nga OG043.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

OG043 - Paqe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2011

2011-07-04T10:09:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paqe" kënduar nga OG043.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardit Gjebrea. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O njeri...mos me thuaj se njeriu lind, mos me thuaj se njeriu vdes
pa ty jeton nen ulli vetem vera

paqe ka paqe ska zemra hesht por heshtja flet nje here vijme ne jete

nga poli jugut ne veri ta shohim boten pa mur e pa kufi
se vjen nje dite dhe dita pak nga pak te rene ne duart e nates dhe ti behesh nateMë Shumë Këngë Nga OG043:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet