Më mbaj mend (për 1 muaj)

OG043 - Internacional Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Internacional" kënduar nga OG043.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Doni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

OMG, gomat i sheh tu marr flak
sateliti nuk na kap qato shqipe jena nalt
Internacianal tu leviz neper estrad
Benzi zi i bardh baby doni a tu ardh

Kejt ca un du a me bo nket jet a me lan gjurm
Me bo mula baby fluz
lek ose thirri qysh dush
Jeta film o Tom Cruize
Origjina jeme nkuks
Deri ktu me ardh me mund
Edhe ska kthim be deri nfund
rrahhh

Mercedes combi
naten sikur zombi
tu bo pare si budall
200 lule ka than lokiii

Nuk e zgjodhem qata rruga ne na don baby Benzi zi i bardh 200km/h

Cocaina gur ntavolin a sikur leggo
Baby me dy kile ncant tu leviz neper ghetto
E maj men sikur dje kejt fjalt q mi ke than
O Lego
Tani capo tellem bratan se sa lekin na e kem bo

rrahhhh

OMG, gomat i sheh tu marr flak
sateliti nuk na kap qato shqipe jena nalt
Internacianal tu leviz neper estrad
Benzi zi i bardh baby doni a tu ardh

Ja kom ii trendin, karrieren i kam ii kejt une bro
Tani po vijn e po multen po mthojn si ka munci yo
Deri dje mkan urrejt Tani shum do mu po mdojn
Tlutem mos pyt se ca bona as vet se di ca po ndodh
Tani Jan bo shum rrepera tregom kush esh i vecant
Tripat e Donit on the beat rimat nuk din me u nal
Tani Jan bo shum rrepera tregom kush esh i vecant
Kejt po mduken the same kejt po mduken
Budall
Kom ardh me e ndryshu lojen se mu ka bo bajat
Sjam si kta tipat si shajn e mandej bohem si kta
What comes around goes around maje men o budall
E maj estraden nkar tem edhe me paterica

o bebi bebi jeta nTiron si nFavela
Edhe ni fmi t vogel e sheh tu bo skema
Asnji nuk pa nuk foli tregom qysh o della
MOB baby kjo esht e vertetaaa

Publikimi: 04/07/2011Më Shumë Këngë Nga OG043:


Komente mbi këtë këngëOG043 - Internacional
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Internacional".
3. Video është e këngës "Internacional", por nuk këndohet nga OG043.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.