Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ogi - Jena Ktu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Ktu".
3. Video është e këngës "Jena Ktu", por nuk këndohet nga Ogi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ogi - Jena Ktu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

Asnjë Koment

08/12/2013

2013-12-08T09:31:28+00:00



OGI :

Hapi Syt mer Frym kshyr a Je tu um Pa
Une jom qiki Dogy
Beati ron sfol kur se ki turlifar Talenti NoClues Repin e pshtjelin JO n'Leter po me Lapc e me Flet me Mic e Beat
qishtu pom shkon qdo Dit Texte pa Limit Rruga osht e gat po na e shkurtojm me N.C ode MC ose B.G.I.T
i sprehi Grushtat se sum Vyn as ni ALTI stili n'Mic n'Fight e n'Rrug po jet i njejti
Qiki Njeri spi ncer Rymat pi Gjepit po pi qes pi Trunit une ja qes funin kti Seni qi e permeni e pe dini si ta dini meri DOSTAT edhe Pini deri sa n'Tok shtrini e sdini ku Jeni deri sat qohesh e shini Diten me tjeter Sy tjeter Menyr se Punt n'dryshe i kry se ti
KILI MILI ke pi djehit ju skini e dini pe bini Ket shit qi as veten se nini njani tjetrit rrena n'Kry i shtini Qellimin sun e mrini se KTU JEMI ktu na gjeni ktu na rrimi KTU e njekmi Ritmin te na shas kini Femnes tone i ra Nateli te une n'Kerr
e ti tash e ki n'Goj KArin TEM dostit Tem e pi krejtve qe jon me mu saher
qe flen Ajo te une vjen e gjith ni Pije ma bjen e thot OGI hajde si Qen se shum dishka STILIN pe njen shum Urt po nen n'qofse um njen nese niher Ty Rasti t'vjen shfrizoje miniren ik ik e kurr mos u kthe se qishtu osht e qishtu Del tu u sill si KRIMINELLA naper terr
per Do Jom Problem e boj PROBLEM Bitch sma nin hiq
kush je a kush je kon met thon ma mir qe hala Gjakin pi Kundres Tem spo muj me fshi e prap t'thom FUCK YOU dilni ATA qe na Kan INATI
spo du me provoku kerkon edhe pse krejtve po ju doket e man und Jom OGI
nese rri me mu e di qysh Menomi e qysh jena NoClue spo ju ni a jeni KTU hajde ti me mu me pa Stilin ton sum e bleni me Lek e kena Zemren n'Gjep e per TMIT une kom shum RESPECT

Rruga fol vet e Njerzt hiq spo folin
Bile kaniher Senet vet po ndodhin
e sedi pse Udht krejt ka na po ju qohin
veq e di qe hala e majm HOBIN


Ky tekst u dërgua nga Noclue




Më Shumë Këngë Nga Ogi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet