Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ogi - Hijën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

14/09/2017

2017-09-14T14:42:00+00:00

Video Produksioni:

Biggy ImageKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hijën" kënduar nga Ogi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ogi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ogi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet