Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ogi - Labirint
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Labirint".
3. Video është e këngës "Labirint", por nuk këndohet nga Ogi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ogi - Labirint  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

04/07/2018

2018-07-04T18:00:00+00:00ref 2×:
Jeta e Gurbetit na ka shti mu bo t'ftoft
Jeta naper Rrug na ka shti mu bo t'fort
udha LABIRINT dej sa ram n'Jackpot with my G's f**king Hustla


Ky tekst u dërgua nga Ajvi7
Më Shumë Këngë Nga Ogi:


Komente mbi këtë këngë