Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Ojsa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Ojsa merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Nese Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arita

Angel (Alma)

Fiona

Katrin

Adelina Gashi

Cliah

Fabjana Hoxha Oxa

Anisa Smajlaj

Marigona Vitia

Sarentina Cako

Tags: Ojsa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet