Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ojsa - Nese Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Ti".
3. Video është e këngës "Nese Ti", por nuk këndohet nga Ojsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ojsa - Nese Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Ti" kënduar nga Ojsa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ojsa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valeza Zogaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A e man men ti at nat
kur um thoje je me fat
qe ti um ki njoftu
se don me mu dorzu
tash sje tu e pranu

Ura:
A e man men ti at dit
kur um thoje ty tkam prit
i kishe pas veq fjal
se na u shihnim rrall
te kisha ty per mall

Ref:
Nese ti menon me ik prej meje ...
nese ti menon qe ke fitu
nese ti menon se do te qaj pas teje
do te vazhdoj pa ty
Triumfoj(te jetoj pa ty )

A ta merr menja per mu
se kom pas ty met dhuru
kujtime tbukura n'jet
po tash a thu qka mbet

Ura:
A e man men ti at dit
kur um thoje ty tkam prit
i kishe pas veq fjal
se na u shihnim rrall
te kisha ty per mall

Ref:
Nese ti menon me ik prej meje ...
nese ti menon qe ke fitu
nese ti menon se do te qaj pas teje
do te vazhdoj pa ty
Triumfoj(te jetoj pa ty )

Po harron se jom e fort
po harron se me kto lot
do ta sfidoj un vet ket bot
jam e fort...
se une jom e fort
mos harro se ska mo lot
do tvazhdoj pa ty
triumfoj pa ty

Ref:
Nese ti menon me ik prej meje ...
nese ti menon qe ke fitu
nese ti menon se do te qaj pas teje
do te vazhdoj pa ty
te jetoj pa ty ...Komente mbi këtë këngë