Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ok.fir'e - Hip Hop Megahit (Feat. Monika Salihu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

okfire:qetsh po vjen nisu per talent botror
uuu ika qetash un repin e kom ndor
e kinin shkollen qetash un e silli lojen
kejjt kan mem njoft jouuu si koka kollem
i di do sene trenta qii kerkush sun i bon
ejooouu hip hop shpip per 09 kush pee donn
ejo ska ma hite jo be qfarti
une jom ma i qarti jom shef i kti reparti
jom hagjon karadakli jom ma i miri ma i shtiri
jom ell jom ridvan zeqiri
qdo seni jem mahet nmen
ta then qdo fjal qi thom
o babes o refrennKy tekst u dërgua nga Br


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ok.Fir'e
Featuring: Monika Salihu
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Ok.fir'e - Hip Hop Megahit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip Hop Megahit".
3. Video është e këngës "Hip Hop Megahit", por nuk këndohet nga Ok.fir'e.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0