Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Okupatort

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Okupatort është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi OKUPATORT jan Reperat me te njohur ne Shkup te cilet arriten nje karier te mire. Antaret e grupit jane: Nderim aka FllowMaster, Elvin aka Mbreti, Gazmend aka MC GAGI, Lil Bisha dhe shume te tjere. Më datë 15 Prill 2013, Okupatort publikojnë videoklipin "Shkupin Sta Fali (Diss Macedonia)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kunder Dhuna

Krem Dela Krem

Kamikaza-T

Brotherhood

Misterioz

T.A.R

Master Bass

Shkupi Soldiers

Forty Oz

E'7

Tags: Okupatort


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet