Okupatort
Okupatort
Okupatort
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Okupatort është grup artistësh i njohur. Grupi OKUPATORT jan Reperat me te njohur ne Shkup te cilet arriten nje karier te mire. Antaret e grupit jane: Nderim aka FllowMaster, Elvin aka Mbreti, Gazmend aka MC GAGI, Lil Bisha dhe shume te tjere.

Më datë 15 Prill 2013, Okupatort publikojnë videoklipin "Shkupin Sta Fali (Diss Macedonia)".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: OKUPATORT OKUPATORT  Komente 3