A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Puke 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Ola është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Ola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mall", në bashkëpunim me Eti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Matilda Mati

Elinda Katiaj

Enia

Olsa Spata Ballguri

Diti

Eniada

Rozeta Pohja (Rozi)

Olta Kaferi

Sara Kapo

Bulza Fejzullahu


Tags: Ola

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019