Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ola Xhauri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Ola Xhauri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Tetor 2016, Ola Xhauri publikon videoklipin "Ti E Kall", në bashkëpunim me Den Hasani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatlume Mamuti

Irida Pojani

Sarentina Cako

Neshi Cakolli

Irini

Marigona Vitia

Katrin

Lisandra

Doruntina Hoxha

Arbana Elezi

Tags: Ola Xhauri


Komente mbi këtë artist