A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Old Boy është një këngëtar. Në Maj 2009, Old Boy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Te Fal Nje Perkdhelje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tiions

Donny G

Natra

Av-1

Royal

C.M.B

Freedom Soldier

Taulant

Ruzhda

Bessiano


Tags: Old Boy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019