Më mbaj mend (për 1 muaj)


Olgera Lleshaj - Ne Zemer Te Mbaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemer Te Mbaj".
3. Video është e këngës "Ne Zemer Te Mbaj", por nuk këndohet nga Olgera Lleshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Olgera Lleshaj - Ne Zemer Te Mbaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26

Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

1 🔥

17/10/2013

2013-10-17T20:04:36+00:00Gjithcka per mua ishe ti
Ta pranoja kisha frike
Ne mendjen time degjoj nje muzike
Jane nota qe le ti
E kam veshtire une t'i harroj
Castet qe thelle depertojne
E kam veshtire une t'i kujtoj
Se jane caste qe mundojne

REF X2
Ne zemer te mbaj
dashuria jone sot e humbi rrugen
Ti lerme te qaj
askush s'e kupton
dhimbjen e shpirtit tim

Do te mbetesh melodi
Qe e ngrohe zemren time
Do te mbetesh ti nje kujtim
I pluherosur ne mendime
E kam veshtire une t'i harroj
Castet qe thelle depertojne
E kam veshtire une t'i kujtoj
Se jane caste qe mundojne

REF X4
Ne zemer te mbaj
dashuria jone sot e humbi rrugen
Ti lerme te qaj
askush s'e kupton
dhimbjen e shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga Kristiana
Më Shumë Këngë Nga Olgera Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet