Më mbaj mend (për 1 muaj)


Olgera - Rum Dhe Parfum

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rum Dhe Parfum".
3. Video është e këngës "Rum Dhe Parfum", por nuk këndohet nga Olgera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Olgera - Rum Dhe Parfum  (Feat. 2 Step)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Teksti:

2 Step

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

ND Film Pro

Këngë e albumit:

"Ti Don"

Komente

2 🔥

Featuring

2 Step

04/07/2014

2014-07-04T15:20:22+00:002Step
Rum dhe parfum
zemer po me tradhton
mu aroma me alkol
jam i dehur akoma
te verteten ty spo
ta tregoj pse e boj (3x)

OLGERA
Per ty isha e
embel si cekollata
ti me doje dikur
po
e te verteten spo ma thon
e pse nuk e bokam
mos thuj jo se te
gjitha gjonat un
ti njoh ty me koh
e me nje tjeter
zemer ti po shkon
se njoh ate zemer
a po me don
a po nuk me don mo
veprimet e tua si kuptoj
Dale kadale-e-e
ti po lendon
lidhjen e vret
Dale kadale-e-e
sdi ca me thon
trupi jot flet

2Step
Rum dhe parfum
zemer po mtradhton
mu aroma me alkol
jam i dehur akoma
te verteten ty spo ta tregoj
pse e boj (2x)

OLGERA
Un e di ka pas
dhe her tjera
qe ke lujt ti
si ne hollivud drama
thoje ti mu mthoje
me shoket qe po shkoje
nisa me dyshu
qe po mtradhtoje
e jo zemer nuk bon
kshu edhe pse te du
tash po ndihem sot down
kam mendu vetem me tlon ty
mundem me jetu edhe pa
tpa ne sy
boom-ragga-boom-ragga-boom-ragga-boom
zemra ma ben se te dua shum
boom-ragga-boom-ragga-boom-ragga-boom
zemra vetem per ty po ma bon

2Step
Rum dhe parfum
zemer po me tradhton
mu aroma me alkol
jam i dehur akoma
te verteten ty sta
tregoj pse e boj (2x)


Më Shumë Këngë Nga Olgera Lleshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet