A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Olgera Lleshaj - Frymen Tende


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2014

2014-08-02T20:43:47

frymen tende une e ndjej dhe pse sje me aty
nje menyre une do ta gjej qe te jem prap me ty
frymen tende un e ndjej dhe pse sje prap me mu
me vjen keq qe do s'te lej se un zemer shum te duuuu

vetem nje moment i mbylla syyyyte
sikur te t'kisha prane un zemer tyyyy
nuk e ke te lehte ti me u kthy
zemren me ma dhan e un shpirtin tyyy
o na na e na na e ti nuk sheeee
o na na e na na e ti nuk jeee
o na na e na na e ti nuk sheeee
o na na e na na e ti nuk jeee
frymen tende un e ndjej dhe pse sje me aty
nje menyr une do ta gjej qe te jem prap me ty
frymet tende un e ndjej dhe pse sje me me mu
me vjen keq qe do s'te lej se un zemer shum te duuuu

cdo gje ke harru dhe buzt e miiia
shume me ke lendu,ahh dashuriaaa
ah sa t'kam besu,dhe pse te doja
lutem un per ty,veten e harroja
o na na e na na e ti nuk sheeee
o na na e na na e ti nuk jeee
o na na e na na e ti nuk sheeee
o na na e na na e ti nuk jeee
frymen tende un e ndjej dhe pse sje me aty
nje menyr une do ta gjej qe te jem prap me ty
frymet tende un e ndjej dhe pse sje me me mu
me vjen keq qe do s'te lej se un zemer shum te duuuu
frymen tende un e ndjej dhe pse sje me aty
nje menyr une do ta gjej qe te jem prap me ty
frymet tende un e ndjej dhe pse sje me me mu
me vjen keq qe do s'te lej se un zemer shum te duuuu...


Ky tekst u dërgua nga AgnesaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019