A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Olgera Lleshaj - S'nal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2015

2015-07-20T18:00:01

S'munesh (jo nuk) me m'nal
Ti po don zemër edhe unë e du
Sensual
Kcena, hajde baby, kcena ej
2x

Nina e shum mirë, baby s'e veshtirë
Dale kadale e bojna ma mirë yeah
Nuk e nal, nal trupin tënd
Gzimin unë e kom oxygen

Shum sensuale, mister man-ej
Bukur po kcen a ma deshen
Me na ajer, my body's on fire
Bump the baby baby baby rrim vonë

Po ma thirr, po ma thirr emrin
S'kam ça boj, po e ka vendin
Sun e nal, sun e nal zënin, jo nuk nal

S'munesh (jo nuk) me m'nal
Ti po don zemër edhe unë e du
Sensual
Kcena, hajde baby, kcena ej
2x

S'munesh me nal se s'munesh me nal
Xhelozojn ma thirrin fenomenal
E ti nuk ke faj faj
Jam e mirë, po po du me kon me mu o veshtirë

Shum sensuale, mister man-ej
Bukur po kcen a ma deshen
Me na ajer, my body's on fire
Bump the baby baby baby rrim vonë

Po ma thirr, po ma thirr emrin
S'kam ça boj, po e ka vendin
Sun e nal, sun e nal zënin, jo nuk nal

S'mundesh me m'nal
Ti po don zemër edhe unë e du
Sensual
Kcena, hajde baby, kcena ej
(Jo nuk munesh me m'nal)
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019