Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olidena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  100
 • Emri i Vërtetë:
 • Olidena Lleshaj
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Olidena është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Olidena eshte nje vajze e talentuar. Ajo me origjine nga babai eshte nga Kurbneshi i Mirdites por e rritur mes Tiranes dhe Italise. Ne moshe fare te vogel ajo trasferohet ne Itali per te jetuar me familjen e saj. Ne Itali ka mbaruar me rezultate shum te mira shkollen e mesme, gjithmone pa lene pas dore pasionin e saj per kengen. Por deshira e saj ishte gjithmone te kthehej ne Shqiperi dhe Oldidena kthehet dhe mbaron shkollen e larte per Teknike o...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

7
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Linda Sadiku

Saelma

Orjola Xhemollari

Juvi

Anxhela Noti

Elia

Xhesika Polo

Adalena Seferi

Sheila Haxhiraj

Laura Toska

Tags: Olidena, Olidena Lleshaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet