A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olidena Feat. Sergio

Don't Worry ➡ Mos U Shqetëso

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: stafi


Don't Worry

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK

[Olidena:]
You're the dilemma
what's gonna be with me, my baby
One time it feels good
Sometimes it hurts inside too much

[Sergio:]
But when I see smile
I love it girl
I need it girl
I don't wanna see you cry
I don't want it girl, no, no

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK

[Sergio:]
As long as I breathe
I'm gonna stay here
next to you
Even I'm a wicked man
I still want you
next to me

[Olidena:]
They're trying so hard
to take us apart
more than I know
they look ridiculous
be patient,
don't give up on me baby
what goes around
will come around

[CHORUS Olidena & Sergio:]
You don't have to worry, to worry
We're gonna find a way
Please don't tell me I'm sorry
I'm sorry
It's gonna be OK


Mos U Shqetëso

[CHORUS Olidena & Sergio:]
Ti s'duhet të shqetësohesh, të shqetësohesh
Ne do të gjejmë një zgjidhje
Të lutem, mos thuaj më fal
më fal
Gjërat do të rregullohen

[Olidena:]
Ti je dilema
çfarë do të bëhet me mua, i dashur
Një herë ndihem mirë
Ndonjëherë më dhemb shumë brenda

[Sergio:]
Por kur të shoh të buzëqeshësh
Më pëlqen vajzë
Kam nevojë për të vajzë
Nuk dua të të shoh të qash
Nuk dua, vajzë, jo, jo

[CHORUS Olidena & Sergio:]
Ti s'duhet të shqetësohesh, të shqetësohesh
Ne do të gjejmë një zgjidhje
Të lutem, mos thuaj më fal
më fal
Gjërat do të rregullohen

[Sergio:]
Për sa kohë që marr frymë
Do të qëndroj këtu
afer teje
Edhe nëse jam njeri i lig
Unë akoma të dua
afër meje

[Olidena:]
Ata po përpiqen kaq shumë
për të na ndarë
Për mendimin tim
ata duken qesharakë
Ki durim,
mos u dorëzo me mua, i dashur
Çfarë shkon përreth
do të vijë përreth

[CHORUS Olidena & Sergio:]
Ti s'duhet të shqetësohesh, të shqetësohesh
Ne do të gjejmë një zgjidhje
Të lutem, mos thuaj më fal
më fal
Gjërat do të rregullohen

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019