Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olimpia Smajlaj - Dy Buzë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

MAJE MEN
EMRIN TEM MAJE MEN
ATO DY BUZE MAJI MEN
MAJI N'MEN MAJI N'MEN
ATO DY BUZE MAJI MEN
PASKE NJI SI MARRJE MENDSH
A THU KUSH TI MORI MENDT?
NGA HALLI NUK PO ZEN VEND
BUZET N'ANDERR T'DALIN
MBRAPA NUK KTHEHESH MA
KYT NDJENJE KU E KI PA?
MOS BAN SIKUR S'TA NDIN
I SEE YOU FALLIN'
HAJDE FOLIM
SE MA CAVE TELEFONIN
HAJDE FOLIM
HAJDE HAJDE HAJT SE FOLIM
JE ME OLIN
MOS HARRO SE JE ME OLIN
WE BE ROLLIN'
(WE BE ROLLIN')
MAJE MEN
EMRIN TEM MAJE MEN
ATO DY BUZE MAJI MEN
MAJI N'MEN MAJI N'MEN
ATO DY BUZE MAJI MEN
DY DESHIRA T'FLAKTA MAN
DY BUZE SI T'PERGJAKTA MAN
MERREM N'TELEFON DHE KUR T'PERGJIGJEN
GIVE 'EM MY NAME
STEAMIN' AND SMOKIN' LIKE NEVER BEFORE
PARTYIN' WITH PEOPLE YOU DON'T REALLY KNOW
LEAVE ALL YO SHIT WHEN U COME AT THE DOOR
CZ I HAVE THINGS THAT I WANT TO EXPLORE
OH OH I AINT PLAYIN'
OH OH I AINT PLAYIN'
HAJDE FOLIM
SE MA CAVE TELEFONIN
HAJDE FOLIM
HAJDE HAJDE HAJT SE FOLIM
JE ME OLIN
MOS HARRO SE JE ME OLIN
WE BE ROLLIN'
(WE BE ROLLIN')
MAJE MEN
EMRIN TEM MAJE MEN
ATO DY BUZE MAJI MEN
MAJI N'MEN MAJI N'MEN
ATO DY BUZE MAJI MEN
MOS HARRO SE JE ME OLIN
MOS HARRO SE JE ME OLIN
(MAJE MEN!)
MOS HARRO SE JE ME OLIN
(MAJE MEN!)
MOS HARRO SE JE ME OLIN
Olimpia Smajlaj
Publikimi: 15/09/2023
Muzika: Tull Production & Briz Musaraj
Teksti: Olimpia Smajlaj
Video Produksioni: MAX Production
Orkestrimi: Young Klik & Blackyyy H
Master: Neil Pickles, Pierce Entertainment Mastering
Styling: Arjeta Palushaj, Lilo Shehu
Hair & Makeup: Suela CanguOlimpia Smajlaj - Dy Buzë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Buzë".
3. Video është e këngës "Dy Buzë", por nuk këndohet nga Olimpia Smajlaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olimpia Smajlaj:


Komente 0