Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olivja Jaupaj
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Nentor 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Olivja Jaupaj është këngëtare. Vazhon shkollen 9-vjecare ne shkollen: Neim Babameto, Durres.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera