{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Olsa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Olsa merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ti Do Vish". Në Maj 2010, Olsa merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Nuk Po Gaboj". Më datë 6 Shtator 2013, Ermal Mamaqi & Olsa publikojnë videoklipin "Më Kthe Qytetin!". Muzika e këngës u punua nga Ermal Mamaqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ermal Mamaqi. Videoklipi u prodhua nga Tomato....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0