Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Olsa Spata - Pritje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/12/2004

2004-12-16T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 43-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pritje" kënduar nga Olsa Spata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin