A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Olsa - Nuk Po Gaboj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7


as nje fjale sdo tet degjoj...
ti me ke bere si vetja njesoj...
me zhvesh me sy....
keq e kam sh me ty!
ata sy qe me veshtrojne
ai shikim qe me tenton...
mekat tani pa ty jo me e di...
Se kam per ta zbuluar...
ate mashtrim te zbukuruar
qe po tregon nuk po gaboj
ti me ke bere si vetja njesoj....
Je ti....Qe me ke bere te dua ...
je ti...qe me ke bere te vuaj
zemer je ti ai...
e di qe per ty do luaj..
e di qe per ty do vuaj
zemer un sh mire e di...
zemer se je ti ai...
Di sh mire tet imitoj
aq me mire di tet mashtroj...
por smund me ty
ta vazhdoj kte cmenduri...
pak a shume ti me beso...
me ty kam ren keq po po ....
sa te prek
ndjej zemren qe me djeg...

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019